Dovolte nám, abychom se Vám představili. Jsme společnost Elvela s.r.o. Společnost byla založena roce 2020 v návaznosti na živnostenském podnikání p. Jiří Ladnara. Máme již více než 19 letou praxi v oboru elektromontáží a elektroinstalací a po 15 letech samostatné podnikatelské činnosti na živnostenské oprávnění.

Zajistíme pro Vás kompletní servis služeb v oblasti elektroinstalací, kamerových systému, zabezpečovacích systému od nacenění a optimalizace prací dle projektové dokumentace, provedení instalací, zaškolení obsluhy zařízení.

Certifikace

Jsme držiteli všech potřebných oprávnění a certifikátů pro provádění elektroinstalací. Certifikát Technické inspekce České republiky – Oprávnění na montáže a opravy elektrotechnických zařízení. Splňujeme odbornou způsobilost dle vyhl. 50/78 § 8 ve znění pozdějších předpisů. Máme certifikaci pro montáž požárních systémů LITES a certifikaci pro montáž EZS Jablotron. Svoji odbornou způsobilost neustále zvyšujeme tak, abychom byli schopni používat nejmodernější technologie a byli schopni Vám garantovat kvalitně odvedenou práci.

Kvalita

Po celou dobu si zakládáme na kvalitně odvedené práci a splnění daných termínů. Důkazem, že se nám daří předávat hotové dílo a to ve stanovených lhůtách, jsou pro nás vracející se klienti a doporučení dál.