Provádíme návrhy a montáže kamerových systémů pro komerční i soukromé potřeby. Venkovní i vnitřní kamery pro kontrolu a střežení objektů, záznamem a možností vzdáleného přístupu pomocí mobilních zařízení, nebo počítače. Pro své zákazníky zajišťujeme servis.

Velkou výhodou je propojení kamerového systému se systémem Elektronické Zabezpečovací Signalizace. Tímto vzájemným spojením je možné využít vzdáleného dohledu třeba bezpečnostní agentury.

Montáž a dodávka kamerových systémů / videotelefonů alarmů.
Systémy pro školy / rodinné domy / průmyslové budovy.

Kamerový systém nemusí sloužit pouze pro prvotní odrazení zlodějů páchající trestný zločin, ale jeho přednostní je zejména činnost během monitorování. Záběry z kamerového systému je možné využít jako důkazní materiál pro eventuální trestné řízení. Dále je možné využít funkci sledování odehrávaného dění na střežených místech. Za pomoci dálkového přístupu skrze internet můžete být takzvaně on-line a sledovat či kontrolovat práci zaměstnanců nebo jiných najatých pracovníků, kteří vykonávají pracovní aktivitu na vašem pozemku.

Kamerové systémy pro domácnost jsou skvělou volbou pro prevenci zabezpečení vašeho domu. Pro splnění nejlepších výsledků k ochraně vaší domácnosti je potřeba zvolit vhodné komponenty a profesionální instalaci. Finální záběry z kamerového systému tak získají potřebnou kvalitu, která může být využita jako důkazní materiál.

Instalace kamerových systémů pro domácnost je činnost, ve které jsme získali spoustu odborných a profesionálních zkušeností. Najdeme Vám nejlepší možnou volbu a řešení pro instalaci kamer do vašich domácností. Zaručujeme správně nainstalovaný kamerový systém, nezbytnou dokumentaci.